Misyonumuz

İstanbul Otomotiv, otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, otomotiv değer zincirinin, her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

 

Vizyonumuz

Biz aracınızı çok iyi tanıyoruz…

Teknisyenlerimiz markaları, yaşları, kilometreleri ne olursa olsun, en yeni modeller dâhil olmak üzere, tüm araçlara müdahale edebilmek için düzenli olarak eğitim görmektedirler.

Sizlere randevu gerektirmeden, ücretsiz bir rapor sunuyoruz.

Güveninizi kazanmak için, herhangi bir müdahaleden önce sizi İSTANBUL OTOMOTİV’ ye getiren sorunu açıkça belirlemek için ücretsiz bir rapor hazırlıyoruz. Kendinize en uygun saatte randevusuz gelebilirsiniz.

Size ücretsiz ve taahhütsüz bir ücret teklifi veriyoruz.

Tamir ve Bakım ödemelerinizi planlamanıza ve hesaplamanıza yardımcı olmak amacıyla İSTANBUL OTOMOTİV size, müdahale ne olursa olsun ücretsiz ve taahhütsüz bir ücret teklifi hazırlıyor. Bu teklif ışığında tamir işlerini bize vermeniz halinde size teklifimizle tamamen aynı tutarda bir fatura düzenliyoruz.

Arabanızın bakımı için size özel öneriler sunuyoruz.

Aracınız, kullanımınız ve bütçeniz doğrultusunda teknisyenlerimiz sizlere sadece gerekli olan parçaları değiştirme ve arabanızın uzun ömürlülüğünü sağlamak amacıyla doğru bakım yapma önerileri sunuyorlar.

Servis dâhil, kaliteli ürünleri size en iyi fiyata sunuyoruz.

Bütçenizi mümkün olduğunca göz önünde tutarak en doğru fiyata tam güvenli bir sürüş sağlamanız için ihtiyaçlarınıza cevap vermek istiyoruz. Lastiklerde olduğu gibi geniş yelpazeli diğer ürünlerde de yıl boyunca size, büyük markaların fırsatlarını sunuyoruz.

Anında müdahale ediyoruz.

Yükümlülüklerimizi en kısa sürede yerine getirmek için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Aracınızı asgari zamanda teslim etmek amacıyla merkezlerimiz her türlü müdahale için geniş çaptaki gerekli parçaları stoklarında tutuyorlar ya da hızlı sipariş ile getirtiyorlar.

Tüm işlemlerimiz işçilik ve parça garantilidir.

İSTANBUL OTOMOTİV’de sistematik olarak parçalarda ve işçilikte, tüm A.C. AKSAN OTOMOTİV servislerinde geçerli olan garantiden faydalanıyorsunuz.

Tüm teknisyenlerimiz birer uzman.

İSTANBUL OTOMOTİV iyi bir hizmet kalitesi sağlamaktan gurur duyuyor ve bu titizlik işbirlikçilerimizin yetkinlikleri sayesinde ortaya çıkıyor. Bu yüzden teknisyenlerimiz sürekli eğitim alıyorlar.

Rahatlığınız bizi çok ilgilendiriyor.

Tüm İSTANBUL OTOMOTİV merkezlerinde, dergi ve sıcak içeceğin ikram edildiği bir bekleme salonu bulabilirsiniz. Bu camlı alanda rahatça bekleyebilir ve teknisyenlerimizin aracınıza müdahalesini tüm şeffaflığıyla izleyebilirsiniz.

Biz kurulduğumuzdan bu yana en büyük markalarla çalışıyoruz.

İSTANBUL OTOMOTİV’de aracınız için her zaman orjinal parçalar bulunduruyoruz. Bu parçalar bize otomobil üreticilerinin resmi tedarikçileri tarafından temin ediliyor.

Tüm atıklarımızı topluyor ve geri dönüşümde kullanıyoruz.

İSTANBUL OTOMOTİV çevreye saygı ve çevreyi koruma konusunda ciddi yatırımlar yapıyor. Uzun yıllardır atıklarımızın yönetimini yürürlükteki yasanın çok daha üstünde organize ediyoruz.